JULIA GURSKAJA

Три весняних тренча by JULIA GURSKAJA

Тренчкот, кожен новий сезон знаходить свіже виконання, і цієї весни знову залишається з нами. Правда в новому сезоні дизайнери роблять ставку на оригінальний дизайн або незвичайні деталі, які доповнюють класичний силует.

JULIA GURSKAJA

Світові бренди залишаються вірними індивідуальному почерку, але тенденцій теж дотримуються. Так, Versace додав кольорові гудзики до чорного тренч, Tom Ford використовував котон з велюровим ефектом – така тканина дуже м’яка і приємна на дотик. Класику показав Burberry – строгий і приталений тренч, довжини за коліно. Освіжити базову річ може будь-яка деталь – будь це матеріал з легким відливом, незвичайні гудзики або контрастна стрічка на поясі. Багато хто звернув увагу на кокетку на грудях. Ця частина тренча часто піддається трансформаціям і має важливу роль. Суворі її лінії створюють діловий, монументальний образ.

JULIA GURSKAJA

В Україні новий весняний сезон ефектно зустріти пропонує бренд JULIA GURSKAJA. Дизайнер представила три моделі тренча, які підійдуть під дуже різні образи і настрій. Основний колір всіх – класичний бежевий. Але відмінною деталлю є кольорова кокетка, великі накладні кишені і широкі манжети, які нагадують квітку дзвіночок.

JULIA GURSKAJA

Кокетка на всіх моделях імітує топ, який ви одягнули поверх тренча. Все через лямок на плечах і дуже широкої вставки на грудях. Хвилеподібна кокетка перегукується з розкльошеними рукавами і втримує баланс строгості крою тренча. Весняна колекція “Try me!” пропонує три варіації плаща: монотонний бежевий, з кокеткою кольору весняного неба – холодний блакитний відтінок, і з рослинним візерунком на ніжному мереживі.

JULIA GURSKAJA

Універсальність тренча доведена багатьма роками і прикладами зірок, які і на червону доріжку в них виходять, і маскуються від папараці в громадських місцях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *