SOLH Весна-Літо 2018: нова колекція “Чайна церемонія”

У лютому, з року в рік, нам всім стабільно хочеться тепла, ніжності і любові. Всі вже подумками зустрічають весну і занурюються в ароматну і романтичну історію. У новій колекції від SOLH “Чайна церемонія” представлено три капсули, які відповідають трьом смакам чаю – “Східний експрес”, “Бронзова полин” і “Інь і янь”.

Нова лінія SOLH цікава не тільки новими моделями, але і їх багатофункціональністю. Наприклад, пальто-Мальта – його можна носити і як сукню, і як пальто, туніка-трансформер – яка легко перевтілюється в плаття і класична біла блуза – має чотири варіанти впровадження в свій гардероб.

solh-ss18

У колекції переважають насичені тони – ультрафіолет, винний, хакі, чорнильний синій. Але також, дизайнери не залишили без уваги класичні поєднання білого з чорним. Кожен образ вийшов зрозумілим і комфортним для базового гардероба, в якому повинні бути речі і для ділових зустрічей, і для світського виходу.

З особливостей лінійки можна виділити пальто-Мальта. Мальта – унікальний елемент жіночого гардеробу, який можна використовувати в двох напрямках. З одного боку – це стильне пальто на ґудзиках, з іншого – плаття, яке спокусливо розстібається на спині. Купуючи один виріб, ви отримуєте, як мінімум два неповторних лука.

SOLH SS 2018

Високоякісні матеріали і продуманий дизайн, який відповідає всім сучасним модним тенденціям – ось головна відмінність колекції SOLH !

1 комментарий

  1. Не повірите, але коли у нас продається річ з цієї колекції, то якось і не дуже хочеться її віддавати. Чесне слово, це так і є насправді 🙂

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *