Sensuality and Lines by GOAR

Sensuality and Lines by GOAR: Весняний настрій в новій колекції

Жіноча сила, яку часто сприймають як слабкість – проблема не тільки сучасності. Це питання цікавило не одне покоління і хвилювання наростатимуть, незалежно від моди і тенденцій. Ми несемо в собі пекучий характер і нотки авантюризму. Але часто сучасний світ, зробивши основний акцент на цих якостях, забуває про справжню жіночність і чуттєвість. Гоар Мікаєлян, дизайнер бренду GOAR, говорить про ділову і розумну жінку, яка, незважаючи на суворі лінії, натура ніжна і трохи вразлива.

Sensuality and Lines by GOAR

На створення колекції надихнула біографічна мелодрама Олів’є Даана “Принцеса Монако”. Головна героїня Ніколь Кідман – статна і неймовірно стійка, вона змогла натуралістично вжитися в роль дружини князя Монако. Основні лінії капсули Sensuality and Lines навіяні образами Грейс Келлі – сукні, спідниці-трапеції, строгі піджаки і відкладним коміром, практично в кожній моделі. Обов’язково виразна і підкреслена талія, саме цей елемент найкраще розкриває жіночність.

Sensuality and Lines by GOAR

Головний акцент на класичних сукнях міді довжини. На спинці зроблені вставки з вишивкою на світлому тлі, нитками в тон основної тканини. Моделі представлені в рожевому і лимонному відтінках. Три моделі з різною формою рукава – від вільного прямого до широкого. Такі деталі не дадуть забути про чуттєвість.

Sensuality and Lines by GOAR

Statement piece колекції – подовжений піджак. Виконаний за всіма канонами, він виділяється яскравим відкладним коміром кольору фуксії. Щільна основна тканина сіруватого відтінку пронизана вертикальними стібками. Такий візерунок подовжує силует так само, як і глибокий V-подібний виріз.

Sensuality and Lines by GOAR

Колірна гамма дуже насичена – відтінок лимона, фуксії, зефірно-рожевий. Деякі вироби прикрашені невеликими рюшами, від яких віє легкістю дівочої душі. Перший погляд притягує саме колір капсули і строгість ліній, але обернувшись назад можна побачити всі приховані елементи, які і розкривають справжню картину.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *