lviv fashion week ss 2018

Рекламна кампанія Lviv Fashion Week SS 2018

У новій рекламній кампанії Lviv Fashion Week моделі в одязі з колекцій дизайнерів Lviv Fashion Week показані з різних ракурсів (в перспективі, згори, знизу) на тлі урбаністичних краєвидів. Зйомка проводилася на локації нового креативного простору FESTrepublik, який був облаштований на території старого занедбаного склозаводу.

lviv fashion week ss 2018

Над рекламною кампанією працювали стиліст Олена Болдирєва, фотограф Андрій Гончаренко, моделі Олена Гусак, Роксолана Назаркевич (LFW models), Дарія Кабаченко, Олег Тимчій. Використаний одяг з колекцій брендів Marta Wachholz, Kateryna Karol, Lesia Semi, N.Rozova.

lviv fashion week ss 2018

«Ідея полягала в тому, щоб показати сучасних молодих людей на тлі урбаністичного сучасного Львова. Ми використали нестандартний підхід і задіяли у зйомці як професійних моделей, так і не моделей, – прогресивну молодь, адже саме такі як вони творять сьогодні модне обличчя Львова. Це різні люди, зайняті у різних сферах діяльності, різних поглядів на життя, нестандартного вигляду – і в цьому їх особливість. Вони спортивні, активні, енергійні та харизматичні. Зазвичай ми знімали для кампейнів Lviv Fashion Week одну модель, або це були безпредметні іміджі, цього разу вирішили розширити кількість моделей до 4-х. У мене це викликає асоціації з самим Lviv Fashion Week – ми також нестандартні, активні, розвиваємося, збільшуємо оберти» – розповіла Олена Болдирєва.

lviv fashion week ss 2018

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *