Показ вишитого одягу та презентація нових парфумів Tetyana Paliy LYUBY-MENE в Барселоні

УКРАЇНСЬКА ДУША  –  В КОЖНІЙ ВИШИВАНЦІ !

“Справді, у кожній вишиванці дизайнера Тетяни Палій живе душа України, її людей .  Для когось це просто речі,  та для Тетяни це символ Батьківщини, молитва народу, що стає справжнім оберегом свого власника, наповнює його життя світлом, любов’ю та гармонією . Як кажуть : “в сорочці народився”  – це значить неймовірно поталанило , тому що  вишиванка  -це не просто одяг, це оберіг , код нації, благословення на добру долю !”

Саме показ такого вишитого одягу дизайнера Тетяни Палій відбувся 14 червня 2018 у феєричній Барселоні , у  найелегантнішій залі в центрі Барселони LUZ DE GAS  !  За підтримки Генерального Консульства України , місцевих органів влади , широкої української та іспанської громадськості.

Гості показу , високоповажні представники дипломатичних установ країн Європи та Світу, широка європейська громадськість, представники творчої інтелігенції та креативної індустрії, відомі іспанські та українські культурні діячі і митці, професійні експерти та популярні блогери, ЗМІ та телебачення ,  під бурхливі оплески зустріли ексклюзивну, брендову  колекцію 2019  Тетяни Палій  . Неймовірні вишиті комплекти  були продемонстровані під час дефіле за участю граціозних моделей з хореографією від відомого в Європі маестро подіуму, володаря престижної міжнародної нагороди «Золотий наперсток», засновника Міжнародної модельної академії – Hernando Herrera, Ернандо Еррера.

Показ вишитого одягу Тетяни Палій

Справжнім ажіотажем став завершальний вихід пари наречених. Неймовірна вишита весільна сукня з трьох  метровим шлейфом, повністю зашита українською вишивкою, та елегантна чоловіча сорочка до комплекту дійсно вразила публіку , але не тільки це,  феєричний поцілунок молодят став завершальною крапкою  цього приголомшливого  показу .

Показ вишитого одягу Тетяни Палій

Зачарувати Барселону Тетяна Палій змогла не тільки одягом , представила й жіночий парфум LYUBY-MENE  . Люби –Мене   – це не просто парфум, це ціла історія нашого українського роду,  історія, яка окутана таємницею української легенди . Протягом віків цілющі властивості квітки Люби-Мене  були покриті таємницею. Прислужились вони ворожкам-чародійкам, котрі привертали за допомогою квітки коханих хлопців. Звідси й назва рослини Люби-Мене. Український дизайнер Тетяна Палій в компанії українських та французьких парфумерів  за давніми переказами і магічною рецептурою  створили унікальний , приворотний  запах ! Що покликаний стати новим скарбом дивовижної колекції справжніх коштовностей Української парфумерії.

Солодкий фруктовий аромат переплітається зі свіжими квітковими нотами. Така композиція створює магічне поєднання пристрасного бажання та ніжного почуття кохання в одному флаконі. Варто лише заплющити очі і ви одразу відчуєте себе в безмежних Карпатах, між неймовірних струмів холодної води, в обіймах коханого…

 

Гості показу могли оглянути та придбати  вподобані речі , а також  оцінити аромат дивовижного, приворотного парфуму у форматі ярмарку, що відбувався після показу .

На завершення гостей чекав  святковий фуршет , неформальне спілкування з високоповажними гостями , а саме свою присутність підтвердили консули Чехії, Грузії, Ізраїлю, Японії, Малі, Молдови, Нової Зеландії, Еміграційні служби, представники Адьютаменту, Женералвтату і звісно, українського  консульства, та представник Міністерства Культури України.

Дизайнер Тетяна Палій  отримала диплом за участь та презантацію авторської колекції одягу “Люби Мене ” та вагомий внесок у популяризацію самобутнього українського мистецтва в Світі , підписаний Генеральним Консулом України у Барселоні та дирекцією проекту .

Показ вишитого одягу Тетяни Палій

Яскраве дійство у супроводі українських артистів, музикантів додало  особливого шарму та святкового настрою. Команда Тетяни Палій повернулася в Україну, та з нетерпінням чекає Вас, любі українці, щоб тепер Ви оцінили та придбали вироби з Нової Колекції та приголомшлеві, неймовірно стійкі та якісні приворотні парфуми !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *