Перформанс від бренду ROUSSIN by Sofia Rousinovich на FW 18-19

В рамках нового сезону Ukrainian Fashion Week відбувся справжній перформанс від бренду ROUSSIN by Sofia Rousinovich – презентація нової колекції сезону FW`18-19. Моделі на подіумі в реальному часі приміряли образи швачки, закрійника і інших, хто створює одяг у великих цехах або на фабриках.

Колекція ROUSSIN by Sofia Rousinovich присвячена робітничими професіями. Частково непопулярним, але, насправді, просто незамінним. Електрик, механік – всі, хто допомагає техніці працювати, а планам дизайнерів втілюватися в життя. У колекції бренд звертає увагу на великі можливості, популяризацію та розвиток цих, нібито нецікавих, занять. Софія, дизайнер бренду, зізналася, що її дідусь завжди говорив: “Якщо ти вмієш працювати руками, ніколи не пропадеш, і не будеш голодним”. І цей посил відчувається у виборі тематики колекції. Адже будь-який фізичний труд, при високому рівні виконання, в сучасному світі оплачується відповідно.

Фасони в колекції FW`18-19, за традицією бренду, родом з 80-90х – багато oversize речей, великі яскраві написи ( “Синій електрик” і “Горда кравчиня”), які зображені досить грубим, трохи косим шрифтом. І написані англійськими літерами, ніби повідомлення на першому мобільному телефоні, який потрапив вам в руки років 15 назад.

Колірну палітру становлять синій, фіолетовий, червоний, помаранчевий і чорний кольори. Використовуються і нові матеріали, наприклад тканину хамелеон, яка до того ж і світловідбиваюча. У цій колекції проглядається слід попередньої лінії Light for Life. ROUSSIN знову використовує світловідбиваючі частинки і нитки в обробці виробів. Тим самим продовжуючи тему безпеки дорожнього руху.

Performance_ROUSSIN_by_Sofia_Rousinovich

А генеральним спонсором показу стала компанія Softorg. Компанія Softorg – рітейлер швейного обладнання і новатор, який регулярно робить впевнені кроки до лідерства, шукає кращі шляхи розвитку і відкриває нові горизонти для швейної промисловості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *