ONE by ONE

ONE by ONE: нова осіння колекція

ONE by ONE – осіння колекція кращого мас-маркету України.

Осінній сезон для бренду ONE`s LV ознаменувався важливою подією – ребрендингом. Оновлене бачення фасонів, колірного різноманіття і стилю відображається у новій назві – ONE by ONE. Нове ім’я, як ковток свіжого повітря, вибудовує новий ланцюжок формування бренду. Ця історія розповість про швидкість сучасного життя, швидкій зміні образів і стильних рішеннях.

Паралельно з ребрендингом ONE by ONE презентує нову осінню колекцію одягу. У ній представлені теплі пальто, жилети, сукні та зігріваючі костюми для комфорту в прохолодні дні. Головною ідеєю бренд відзначає доступність, але не забуває про комфорт і якість виробів. Всі речі ідеально поєднуються між собою, що дозволяє гармонійно виглядати кожен день. Це одяг для тих, хто веде активний спосіб життя, поєднуючи роботу, прогулянки по парку і заняття спортом. осіння колекція має глибоку палітру і відповідає прогнозам Pantone.

ONE by ONE

Свіжим акцентом серед жовто-червоних переливів осіннього сезону стане білосніжне плаття з аплікацією на спині. Елегантний костюм у відтінку Navy Peony демонструє хороший смак і ідеально підійде для ділових зустрічей. Альтернативою морським відтінкам може стати Neutral Grey (Нейтральний сірий) костюм в елегантну клітинку з двобортним жакетом.

В осінній колекції представлений теплий жилет довжини максі, виконаний в кольорі золотистого портвейну (Tawny Port). Для нового сезону ONE by ONE також вибрав колір Ballet Slipper (балетний рожевий).

Головна героїня зйомки – незмінний амбасадор бренду Анастасія Стецева. Одна з найпопулярніших дівчат в телевізійному і Instagram просторі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *