odessa fashion week

Новий сезон Odessa Fashion Week SS18

З 05 по 09 жовтня в Концерт-холі «Сади Перемоги» успішно Відбувся VI сезон Odessa Fashion Week, в рамках якого свої колекції представили 25 українських та зарубіжних дизайнерів: MISS DM, ELEN GODIS, IRINA SIRYK, N`ART, GAPTUVALNYA, ELVIRA GAVRILOVA, ROYAL FAMILY, VICTOR CHERKASSKY, Viсtoria LYUVENA, KRISTINA AS, RYBACHUK TATYNA, NAIRA ARUTYUNIAN, TORBALINA, PLAY FASHION, PINK DREAMS by TATYANA IVASINA, MILLENIUM KIDS і NANI SABRINI.

05-06 жовтня традиційно відбулася Fashion-конференція з змістовною освітньою програмою від 11 успішних інсайдерів модної індустрії. Так, 05 жовтня в Концерт-холі «Сади Перемоги» спікери обговорювали тему «Як побудувати fashion-бізнес в Україна і де отримати потрібні знання ». У числі виступаючих були Заріна Семенюк, засновник Ukrainian Fashion Academy, організатор Odessa Fashion Week; Наталя Шапошникова, директор Одеського професійного ліцею технологій і дизайну; Поліна Кузнєцова, завідувач кафедри легкої промисловості Одеського технічного коледжу; Анна Логунова, завідуюча циклової комісією театрально-костюмерного відділу Одеського театрально-художнього училища; Надія Лаптєва, представник освітньої групи DonStream – ексклюзивного представника London College of Arts в Україна; Галина Москвіна, fashion expert, Професійний стиліст та іміджмейкер, організатор Art Fashion Hub і Інна Гузенко, директор TV-проекту і TV-школи Play Fashion Junior.

odessa fashion week

06 жовтня в Impact Hub Odessa відбулася друга частина конференції на тему «Як просувати fashion-бізнес в Україні ». У числі спікерів виступили імідж-дизайнер, викладач Ukrainian Fashion Academy Алла Лісогор; fashion-expert, Професійний стиліст та іміджмейкер, Галина Москвіна; fashion-фотограф Василь Галушкин; дизайнер Олена Годіс і креативний директор 24/7 RAARE, pr-директор Mercedes-Benz Fashion Week Baku Айсель Гусейнова.

odessa fashion week

З 07 по 09 жовтня на території Trade Fashion Zone були представлені одяг та аксесуари українських торгових марок GI-BIJOU by IRINA GAGAUZ, VICTOR CHERKASSKY, TATYANA SHAKHMATOVA, ARGANI SHOWROOM, ALYONA SILVASHY, ELENA KANDZYUBA, ANDREY KOMAROV, а також Слов’янський одяг. 09 жовтня в рамках конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Generation на суд журі та публіки свої колекції представили Одеський професійний ліцей технологій і дизайну, Одеський технічний коледж, Одеське театрально-художнє училище і дизайнери молодих брендів MANDRAGORA, KOTYK SVITLANA, JULESS DESIGN, YARA.M і YANINA SERGEYEVA | BELARUS.

odessa fashion week ss18

Талановитим і перспективним дизайнерам члени журі – незалежні fashion-експерти вручили спеціальні призи. Так, Заріна Семенюк, організатор Odessa Fashion Week спільно з усіма членами журі визначила найкращу колекцію сезону і вручила Диплом зі званням The Best Young Fashion Designer SS 2018 молодому дизайнеру з Білорусі YANINA SERGEYEVA і надала безкоштовну участь з повноцінною колекцією в наступному сезоні Odessa Fashion Week FW 2018-19, а Яна Райкес, зпів-організатор Тижня слов’янської моди в Парижі, яка відбудеться 16-19.10.2017, надала пільгову участь у своєму проекті. Також безкоштовну участь в своїх проектах дизайнеру бренду YANINA SERGEYEVA надали Марія Рєзнікова, засновник міжнародної фешн-події Тhe_Fabrika, націленої на масштабування бізнесу дизайнерів одягу по всьому світу, Ольга Баштовенко, організатор Mifida Fashion Day Cherkassy і Гайяні Вардікян, організатор Berdyansk Fashion Day.

Масштабне проведення Odessa Fashion Week стало невід’ємною частиною модної індустрії не тільки Одеської області, а й України в цілому, про що свідчить широкий інтерес модної публіки міста і профільної преси країни, традиційне представництво в Одесі міжнародних дизайнерів і співробітництво тижня моди з професійними модними майданчиками в Україні, Білорусі, Молдові, Польщі, Росії, Італії, Франції. Читайте більше за Odessa Fashion Week на офіційному сайті – http://odessafashionweek.com

Текст: Анастасія Сацюк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *