BOTANIC by HERSTORY

Нова капсула бренду BOTANIC by HERSTORY

Квіти – це краса, яка присутня в нашому житті завжди. Вони не вибирають особливий привід, щоб подарувати свої чари нам, також, як і дівчина, яка копітко продумує свій образ на кожен день. Тому нова капсула BOTANIC by HERSTORY просякнута квітковим розмаїттям.

BOTANIC by HERSTORY

BOTANIC by HERSTORY

Залишаючись жіночною і яскравою кожен день ви створюєте навколо себе тільки правильний настрій, який передається повітряно-крапельним шляхом самим близьким і коханим. Кожен наряд в капсулі має свою квіткову назву, надягаючи його дівчина ніби стає уособленням квітки за мотивами якого були створені речі. З давніх-давен почуття виражалися через букети квітів. Так можна було розповісти про свої наміри, проявити увагу і зробити пропозицію.

Спеціально для цієї колекції був розроблений авторський принт з флористичними мотивами на якому зображені гілки оливкового дерева. Джерелом натхнення для жіночної сукні Jasmine облягаючого фасону з рукавами в стилі японського кімоно послужила квітка жасмину – білосніжний і чарівний. 

BOTANIC by HERSTORY

Плаття довжиною до коліна і рукавами ¾ з легкими воланами підкреслить благородність дівчини. Ім’я йому Daizy (ромашка) – квітка, що втілює скромність і природну красу, а спідниця додасть образу легкості жіночого єства. Цікавою деталлю капсули є плаття з асиметричним низом. Його квіткою обрана Aster (астра) – немов зійшов з небес, в перекладі з грецького – зірка.

BOTANIC by HERSTORY

За строгі, елегантні, але в той же час ніжні лінії в колекції відповідає крокус. Штани класичного фасону під назвою Crocus заграють новими фарбами в поєднанні з блузами і топами. Модель виконана в двох колірних варіаціях – діловий чорний і глибокий темно-зелений.

BOTANIC by HERSTORY

Надихатися і радувати себе потрібно кожен день. Саме так вважає дизайнер бренду HERSTORY Катерина Слюнькова. Адже сяюча посмішка і природна краса ніколи не залишаються без уваги. А привід для гарного вбрання можна створити завжди!

Photographer: Denis Stepanov.

Model: Yarina Kostyk.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *