KAROL’by Kateryna Karol

Lviv Fashion Week SS18: KAROL’by Kateryna Karol

Багатогранність нової колекції від дизайнера Kateryna Karol була створена завдяки незвичайній ідеї яка лягла в основу – унікальність відбитку людського пальця. Кожен елемент, відтінок, структура і силует, використаний у створенні моделей, дозволяє грати з образом. Як результат, ви можете створити свій неповторний стиль, такий же особливий, як і відбиток пальця.

Але не варто забувати, що дизайнер не тільки грала з різноманітним заломленням стандартних ліній крою, але так само подбала про те, щоб сам матеріал продовжив концепцію колекції. Для цього Kateryna Karol використовувала кольори хамелеони, неону і білого золота, які при різному освітленні будуть зовні міняти враження від створеного вами образу.

У доповненні до цього, для повної трансформації ви зможете підібрати різноманітні аксесуари, які повністю відповідають тематиці унікальності. Це і сережки пальцеподібної форми, і різноманітні кулони-підвіски або браслети ахроматичних відбитків. Образ готовий, залишилося зануритися в атмосферу неповторності.

Текст: Світлана Архіпова

Фото: Юлія Лицусь

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *