Muzyka&Sas Ateliers AW18

Lviv Fashion Week AW18: «EXPRESSION» by Muzyka&Sas Ateliers

Колекція «EXPRESSION» вшановує жіночу індивідуальність. Ніжна, чуттєва, романтична, сильна та ділова, експресивна та розкута, новий день – новий образ! Жодна жінка не воліє бути схожою на когось іншого, вона шукає власну індивідуальність. Тому  «EXPRESSION» неоднозначна за своїм стильовим рішенням. Класика в поєднанні з романтикою, простота ліній, ніжність форм, строгий класичний крій, велика кількість дрібних деталей  і створюють цю неодтозначність.

Основу кольорової гами складають благородні, стримані тони та вишукані відтінки, м’які, частіше бляклі, але по своєму зворушливі та елегантні. Кожна модниця знайде для себе не просто колір по душі, а колір свого стану, колір думок, колір настрою, колір мрій.

Великий досвід та спільна робота з 2011 року двох професійних дизайнерів Юрія Музики та Ольги Сас вилилась в 2017-му в створення українського бренду одягу «Muzyka&Sas ateliers». Дизайнери створюють як авторські колекції прет-а-порте, так і вишукані лінійки вечірнього та весільного вбрання під ТМ «Nevista» та брендом «Muzyka&Sas ateliers».

Фото: Ігор Федорів (Igor Fedoriv)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *