Колекція Velvet Mood від бренду Goar

Стиль, краса, чуттєвість, індивідуальність … Все це синоніми творчості та нової колекції «Velvet Nood» від GOAR. Ми вже викладали фотографії показу колекції, який пройшов в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days by Goar, а тепер давайте дізнаємось більше за саму колекцію та бренд.

Український дизайнер з армянським корінням Гоар Мікаелян не так давно заснувала свій бренд GOAR, головним кличем якого є розкриття внутрішньої гармонії та потенціалу жіночої краси. Одяг GOAR – це не просто тканина, фасон, набір кольорів та текстур, це тонка передача власного Я через сумісні соковиті фарби та деталі.

Дизайнер відчуває, як підкреслює індивідуальність та загадковість кожної жінки, енергії та її настрою, створюючи цікаві та екстравагантні образи. Цієї осені, в рамках Mercedes-Benz
Kiev Fashion Days, відбувся дебют бренду. У коллекції «Velvet Mood» з тканин дизайнер використовує вельвет і кольоровий льон двох відтінків рожевого кольору – чайну троянду та насичену фуксію, а також матеріали білосніжної палітри – це кольори, які тонко і чітко передають сутність і глибину жіночої багатогранності.

Моделі колекції побудовані на контрастному, але приємному об’єднанні тканин – органза і льон поєднуються з щільним вельветом, який додає тепла і комфорту у великому місті з настанням осінніх днів. Така гра матеріалів дозволяє створити строгий жіночий образ, вберегти від холоду, до того ж підкреслити легкість і невагомість нарядів, які з кожним кроком будуть розвиватися від подиху вітру.

Натхення для створення образів дизайнер отримує з глибоких та барвистих снів, іноді дуже яскравих, наповнених силою духу, безмежною вірою в себе. Це випадково навіяні образи, які волею майбутнього сформувалися в цілісну картину колекції. Варто любити і підкреслювати свою індивідуальність! Дівчина в стилі GOAR витончена, але впевнена, стильна та незалежна, розумна і
сексуальна. Вона вміє реалізовувати свої фантазії в реальну історію та залишати слід у житті кожного, з ким зустрічається.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *