Festival Model & Talent World 2018

Сенсаційна перемога наших львівських братів Арат на міжнародному Фестивалі моди і таланту 2018.

Конкурс проходив у Туреччині, а саме в Антальї,  де брали участь 30 дітей із різних країн світу. Слід відзначити, що конкуренція була досить сильною. Хоча, насправді, діти не стільки конкурували, як здружилися поміж собою та тепер запрошують один одного у гості. 13 річний Ілля Арат отримав титул кращої моделі континенту Європи – Festival Model & Talent Europe 2018.

Тиждень конкурсу був виснажливим, проте Ілля готувався безперестанку протягом двох місяців і ставився до репетицій дуже відповідально! Показав себе якнайкраще,і як результат – усі країни визнали, що він створений для сцени!

Неймовірна харизма та заняття моделінгом понад двох років привели нашого юного львів’янина до одного з найвищих титулів. Найголовнішим є те, що дана відзнака дозволяє піднятись на рівень вище і Іллю запросили тепер до США, а саме до Лос-Анджелесу, де вже тренери з національним директором роблять на яскраву Зірку великі ставки. Також Ілля продемонстрував свій талант, оскільки призер вже 9 років займається бальними танцями. Він станцював запальне ЧАЧАЧА і просто закохав у себе усе журі.

9 річний Юліан Арат був улюбленцем конкурсу. Наймиліший та найактивніший учасник отримав титул  переможця молодшої групи – Winner of Festival Model & Talent World 2018. Вже під час першого дня конкурсу було очевидно, що наш львів’янин підкорить  як журі, так і президентську раду. Коли Юліан вийшов у національному гуцульському костюмі на зйомку, з ним сфотографувались усі делегації світу на конкурсі. Вже аж під час гала вечору виявилось, що Юліан потрапив найбільше до камер фотографів та операторів. Юліан взяв перше місце разом із дівчинкою із Непалу. Від обох учасників всі танули. Він старанно уже займається два роки і також на репетиціях виклався на усі 100%. Результат наших хлопчиків не змусив чекати.

Хочемо зазначити, що мати братів Арат доклала шалених зусиль, і це також вилилось у корону для Інни Арат як наймоднішої мами конкурсу. Мати підтримувала теплі стосунки з усіма родичами на конкурсі, як справжній дипломат. Старалася створювати теплу атмосферу. Однозначно при голосуванні усі зазначили цю чарівну жінку, яку не можливо було залишити без уваги. Виховання сім’ї Арат дало великі плоди і надихає на віру, що якщо багато працювати – то все можливо!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *