2KOLYORY этно

Етнічні мотиви на кожен день від бренду 2KOLYORY

Український бренд 2KOLYORY створює автентичні вишиванки і сукні, в яких використовує стародавні візерунки, вкладає в них силу, як в оберіг. Нова зйомка відображає варіанти поєднання української етніки з базовими речами і елементами різних стилів. Сьогодні говорити про відмову від громадських стандартів вже трохи набридло. Всі навчилися відокремлювати особисту думку в стилі від нав’язаного глобального тренду. Індивідуальність все частіше читається в наших щоденних образах.

Жителі різних країн звертаються до національної символіки в одязі, щоб поринути сповна в рідну стихію і віддати данину традиціям. Світові подіумні бренди впроваджують що не лінію, так завиток, який підгледіли в бабусиних книгах і фотоальбомах.

2KOLYORY

У новому сезоні лінійка бренду поповнилася неймовірним аксесуаром – широким розшитим поясом. Виконано з щільних тканин, вони сміливо виконують роль корсета. Але завдяки яскравій вишиванці і стрічці-зав’язці перетворюються в головний елемент всього образу.

Один з варіантів – поєднання вишитої сукні темного відтінку з аксесуарами в ковбойському стилі. Гостроносі черевики в тон вишивки виглядають яскраво і небанально. У вас вийде образ, немов ви поспішаєте на відкриття музичного фестивалю.

2KOLYORY

Якщо у вас запланована тривала прогулянка або зустріч з друзями ідеальним варіантом наряду стане вишите плаття міді базового відтінку з білими кросівками. Доповнять образ великі прикраси або яскрава хустка на шиї.

2KOLYORY

Сміливіше додавайте етнічне вбрання в свій гардероб. Це дійсно красиво і яскраво!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *