Blockchain Fashion Week та Fashion Coin на Kiev Fashion Days

C 1 по 4 лютого відбулася Blockchain Fashion Week – Kiev Fashion Days, яка відкрила світовий модний сезон FW 18/19. В рамках інноваційного тижня мод пройшли покази молодих дизайнерів як Києва, так і Лондона.

blockchain fashion week

За підсумками проведення церемонії вручення Blockchain Fashion Prize кращим дизайнером став Chaksyn, найкращим дизайнером за версією HD Fashion – THEO. Кращий показ за версією HD Fashion – Anna K, кращий молодий дизайнер – Negliges, кращий фотограф – Юлія Крайст, найкраща модель – Анастасія Галушкина, кращий блокчейн-проект – Blockchain Lab.

blockchain fashion week

blockchain fashion week

blockchain fashion week

Переможців нагороджували міжнародні гості: Ліонель Дежан – засновник модельного агентства City Models, Рікардо Терцо – журналіст Vogue Italia, Нора Герби – засновник Who cares!?, Джилліан Годсе – журналіст Irish Tech News, Олег Філатов – генеральний продюсер HDFASHION & LifeStyle, Асам Карім Малик – креативний директор криптовалюти Verge, Анна К – дизайнер, Даша Суворова – співачка, Ірина Мішина – ведуча каналу Cryptodealers.

blockchain fashion week

Кожен день був насичений цікавими показами, але головною родзинкою став показ бренду Anna K. Дизайнер торкнулася теми криптовалюта, що досить несподівано в fashion-індустрії. Анна є ідейним натхненником однієї з криптовалюта, яка отримала назву Fashion Сoin. C запуском даної криптовалюти з’явиться можливість інвестування в колекції дизайнерів Blockchain Fashion Week прямо під час показу, і це тільки початок. Головна відмінність Fashion Coin в тому, що дана криптовалюта буде забезпечена реальним сектором економіки.

blockchain fashion week

Крім того, в рамках Blockchain Fashion Week відбулася Blockchain Fashion Conference, яка стала непересічною подією не тільки для fashion-індустріі, але і для blockchain галузі. На Blockchain Fashion Conference пройшла презентація Fashion eco-системи, яка допоможе впоратися з такими проблемами в fashion-індустрії як централізованість, дуже повільний плин всіх процесів галузі, при яких втрачається величезна кількість творчого потенціалу і енергії. Для забезпечення роботи нової еко-системи буде емітована криптовалюта Fashion Coin.

blockchain fashion week

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *